Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Search
hu: Keresés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Inbox
hu: Bejövő

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Sent
hu: Elküldve

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Reply
hu: Válasz

en: Detail
hu: Részletek

en: Field Name
hu: Mező neve

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Database settings
hu: Adatbázis beállítások
