Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
