Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Search
mr: शोध

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Reply
mr: प्रतिसाद
