Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Search
oc: Recercar

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Reply
oc: Respondre

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
