Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Inbox
vi: Hộp thư đến

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Reply
vi: Phản hồi

en: Detail
vi: Chi tiết

en: - Select -
vi: - Chọn -
