View gantt (1.0.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Save
ar: حفظ

en: Open
ar: مفتوح

en: Views
ar: الرؤى

en: Owner
ar: المالك

en: Calendar
ar: التقويم

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Task
ar: مهمة

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Undo
ar: تراجع

en: Redo
ar: إعادة

en: Expand
ar: توسيع

en: Add @type
ar: إضافة @type

en: Collapse
ar: طي
