View gantt (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: - None -
az: - heç nə -

en: Save
az: Saxla

en: Open
az: Aç

en: Views
az: Görünüşlər

en: Owner
az: Sahib

en: Duration
az: Müddət

en: Add @type
az: @type əlavə edin
