View gantt (1.0.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Save
eu: Gorde

en: Open
eu: Ireki

en: Views
eu: Bistak

en: Owner
eu: Jabea

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Duration
eu: Iraupena

en: Undo
eu: Desegin

en: Date field
eu: Data eremua

en: Redo
eu: Berregin

en: Expand
eu: Zabaldu

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: Collapse
eu: Tolestu
