View gantt (1.0.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Save
fi: Tallenna

en: Open
fi: Avoin

en: Views
fi: Näkymät

en: Owner
fi: Omistaja

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Task
fi: Tehtävä

en: Duration
fi: Kesto

en: Undo
fi: Kumoa

en: Date field
fi: Päivämääräkenttä

en: Redo
fi: Toista

en: Expand
fi: Laajenna

en: Add @type
fi: Lisää @type

en: Collapse
fi: Pienennä
