View gantt (1.0.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Open
hi: खुला

en: Views
hi: द्रश्य

en: Start
hi: शुरू

en: End
hi: समाप्त

en: Task
hi: कार्य

en: Duration
hi: अवधि

en: Undo
hi: पूर्ववत करें

en: Expand
hi: विस्तृत करें

en: Add @type
hi: @type जोड़ें
