View gantt (1.0.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Save
hr: Spremi

en: Open
hr: Otvoreno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Duration
hr: Trajanje

en: Undo
hr: Poništi

en: Expand
hr: Raširi

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: Collapse
hr: Sažmi
