View gantt (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Save
mn: Хадгалах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах
