View gantt (1.0.0) - en to no translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
no: Avbryt

en: - None -
no: - Ingen -

en: Save
no: Lagre

en: Open
no: Åpne

en: Views
no: Visninger

en: Owner
no: Eier

en: Calendar
no: Kalender

en: End
no: Slutt

en: Task
no: Oppgave

en: Duration
no: Varighet

en: Undo
no: Angre

en: Date field
no: Datofelt

en: Redo
no: Omgjør

en: Expand
no: Utvid

en: Add @type
no: Legg til @type

en: Collapse
no: Folde sammen

en: Task type
no: Oppgavetype

en: Edit task
no: Rediger oppgave
