View gantt (1.0.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Save
pt: Salvar

en: Open
pt: Aberto

en: Owner
pt: Proprietário

en: Calendar
pt: Calendário

en: Start
pt: Iniciar

en: End
pt: Fim

en: Task
pt: Tarefa

en: Duration
pt: Duração

en: Undo
pt: Desfazer

en: Date field
pt: Campo de data

en: Redo
pt: Refazer

en: Expand
pt: Expandir

en: Add @type
pt: Adicionar @type

en: Collapse
pt: Encolher

en: Edit Task
pt: Editar Tarefa
