View gantt (1.0.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Save
th: บันทึก

en: Open
th: เปิด

en: Views
th: ดู

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Calendar
th: ปฏิทิน

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Undo
th: เลิกทำ

en: Redo
th: ทำซ้ำ

en: Add @type
th: เพิ่ม @type

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: Collapse
th: การรวมคอลัมน์
