View gantt (1.0.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: On
af: Op

en: Date
af: Datum

en: - None -
af: - Geen -

en: Parent
af: Voorganger

en: Save
af: Stoor

en: type
af: tipe

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Undo
af: Maak ongedaan
