View gantt (1.0.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Date
bs: Datum

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Parent
bs: Roditelj

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Text
bs: Tekst

en: type
bs: tip

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Undo
bs: Povrati

en: Add @type
bs: Dodaj @type
