View gantt (1.0.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་
