View gantt (1.0.1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: On
eo: Ŝaltita

en: Date
eo: Dato

en: Links
eo: Ligiloj

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Parent
eo: Patro

en: Save
eo: Konservu

en: Open
eo: Malfermu

en: Views
eo: Vidoj

en: Text
eo: Teksto

en: type
eo: tipo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Undo
eo: Malfaru
