View gantt (1.0.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Parent
km: មេ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Open
km: បើក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: type
km: ប្រភេទ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Expand
km: ពង្រីក

en: Collapse
km: វេញ
