View gantt (1.0.1) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Calendar
kn: ದಿನಸೂಚಿ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Undo
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Zoom In
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Redo
kn: ಪುನಃ ಮಾಡು

en: Expand
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ

en: Collapse
kn: ಕುಸಿಯು/ಕುಗ್ಗಿಸು
