View gantt (1.0.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: On
mr: वर

en: Date
mr: दिनांक

en: Links
mr: दुवे

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Views
mr: याद्या

en: Text
mr: अक्षर

en: type
mr: प्रकार

en: Off
mr: बंद

en: Owner
mr: मालक
