View gantt (1.0.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: On
nn: På

en: Date
nn: Dato

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Save
nn: Lagre

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Calendar
nn: Kalender

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar
