View gantt (1.0.1) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: On
ru: Вкл

en: Date
ru: Дата

en: Links
ru: Ссылки

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Parent
ru: Родитель

en: Save
ru: Сохранить

en: Open
ru: Открыть

en: Views
ru: Представление

en: Text
ru: Текст

en: type
ru: тип

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Owner
ru: Владелец

en: Calendar
ru: Календарь

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Task
ru: Задание

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Undo
ru: Отмена

en: Date field
ru: Поле даты

en: Redo
ru: Повторить

en: Expand
ru: Развернуть

en: Add @type
ru: Добавить @type

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Add Task
ru: Добавить задачу

en: Progress
ru: Прогресс

en: Collapse
ru: Свернуть

en: Link field
ru: Поле ссылки

en: Edit Task
ru: Редактировать задачу

en: Task type
ru: Тип задачи

en: Paragraphs
ru: Параграфы
