View gantt (1.0.13) - en to ka translation catalogue (53 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Open
ka: ღია

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Add
ka: დამატება

en: Off
ka: გამორთვა

en: Details
ka: დეტალები

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Mon
ka: ორშ

en: Tue
ka: სამშ

en: Wed
ka: ოთხ

en: Thu
ka: ხუთ

en: Fri
ka: პარ

en: Sat
ka: შაბ

en: Sun
ka: კვი

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Jan
ka: იან

en: Feb
ka: თებ

en: Mar
ka: მარ

en: Apr
ka: აპრ

en: Jun
ka: ივნ

en: Jul
ka: ივლ

en: Aug
ka: აგვ

en: Sep
ka: სექ

en: Oct
ka: ოქტ

en: Nov
ka: ნოე

en: Dec
ka: დეკ
