View gantt (1.0.13) - en to ml translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: On
ml: ഓൺ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: OK
ml: ശരി

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Undo
ml: പഴയപടിയാക്കുക
