View gantt (1.0.15) - en to is translation catalogue (58 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: Open
is: Opna

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Add
is: Bæta við

en: days
is: dagar

en: OK
is: Í lagi

en: Details
is: Nánar

en: Owner
is: Eigandi

en: Calendar
is: Dagatal

en: Week
is: Vika

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Tue
is: Þri

en: Thu
is: Fim

en: Fri
is: fös

en: Sat
is: Lau

en: January
is: janúar

en: February
is: febrúar

en: March
is: mars

en: April
is: apríl

en: May
is: maí

en: June
is: júní

en: July
is: júlí

en: August
is: ágúst

en: September
is: september

en: October
is: október

en: November
is: nóvember

en: December
is: desember

en: Undo
is: afturkalla

en: Jan
is: jan

en: Feb
is: feb

en: Mar
is: mar

en: Apr
is: apr

en: Jun
is: jún

en: Jul
is: júl

en: Aug
is: ágú

en: Sep
is: Sept

en: Oct
is: okt

en: Nov
is: nóv

en: Dec
is: des

en: About
is: Um

en: Add @type
is: Bæta við @type
