View gantt (1.0.15) - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Link
sl: Povezava

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Open
sl: Odprto

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Add
sl: Dodaj

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Owner
sl: Lastnik

en: Week
sl: Teden

en: Mon
sl: Pon

en: Tue
sl: Tor

en: Wed
sl: Sre

en: Thu
sl: Čet

en: Fri
sl: Pet

en: Sat
sl: Sob

en: Sun
sl: Ned

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Oct
sl: Okt

en: Expand
sl: Razširi

en: About
sl: O modulu
