View gantt (1.0.15) - en to sv translation catalogue (77 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: project
sv: projekt

en: Project
sv: Projekt

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Link
sv: Länk

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Open
sv: Öppen

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Views
sv: Vyer

en: Add
sv: Lägg till

en: days
sv: dagar

en: Details
sv: Detaljer

en: Owner
sv: Ägare

en: Calendar
sv: Kalender

en: Week
sv: Vecka

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Mon
sv: mån

en: Tue
sv: tis

en: Wed
sv: ons

en: Thu
sv: tors

en: Fri
sv: fre

en: Sat
sv: lör

en: Sun
sv: sön

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: December
sv: december

en: Task
sv: Uppgift

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Undo
sv: Ångra

en: Jan
sv: jan

en: Feb
sv: feb

en: Mar
sv: mar

en: Apr
sv: apr

en: Jun
sv: jun

en: Jul
sv: jul

en: Aug
sv: aug

en: Sep
sv: sep

en: Oct
sv: okt

en: Nov
sv: nov

en: Dec
sv: dec

en: Date field
sv: Datumfält

en: Days
sv: Dagar

en: Months
sv: Månader

en: Hours
sv: Timmar

en: Minutes
sv: Minuter

en: Redo
sv: Upprepa

en: Expand
sv: Fäll ut

en: Set
sv: Uppsättning

en: Years
sv: År

en: About
sv: Om

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: Start time
sv: Starttid

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Collapse
sv: Fäll in

en: Link field
sv: Länkfält
