View gantt (1.0.2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Date
ast: Data

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Parent
ast: Padre

en: Save
ast: Guardar

en: Open
ast: Abrir

en: Text
ast: Testu

en: type
ast: triba

en: Owner
ast: Dueñu

en: Undo
ast: Desfacer
