View gantt (1.0.2) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: On
be: На

en: Date
be: Дата

en: Links
be: Спасылкі

en: - None -
be: - Нічога -

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Save
be: Захаваць

en: Open
be: Адкрыць

en: Text
be: Тэкст

en: type
be: тып

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Owner
be: Уладальнік

en: Start
be: Пачатак

en: Duration
be: Працягласць

en: Undo
be: Адмена

en: Date field
be: поле Даты

en: Expand
be: Разгарнуць

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: Collapse
be: Згарнуць
