View gantt (1.0.2) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: On
ca: Actiu

en: Date
ca: Data

en: Links
ca: Enllaços

en: - None -
ca: - Cap -

en: Parent
ca: Pare

en: Save
ca: Desa

en: Open
ca: Obert

en: type
ca: tipus

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Owner
ca: Propietari

en: Calendar
ca: Calendari

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Task
ca: Tasca

en: Duration
ca: Durada

en: Undo
ca: Desfés

en: Date field
ca: Camp data

en: Redo
ca: Refés

en: Expand
ca: Expandeix

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: Link field
ca: Enllaç al camp
