View gantt (1.0.2) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: On
el: Ανοικτό

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Parent
el: Γονέας

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Text
el: Κείμενο

en: type
el: τύπος

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Redo
el: Ακύρωση αναίρεσης

en: Expand
el: Επέκταση

en: Add @type
el: Προσθήκη @type

en: Collapse
el: Σύμπτυξη

en: Link field
el: Πεδίο συνδέσμου
