View gantt (1.0.2) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: On
pl: Włączony

en: Date
pl: Data

en: Links
pl: Odnośniki

en: - None -
pl: - Brak -

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Save
pl: Zapisz

en: Open
pl: Otwarte

en: Views
pl: Widoki

en: Text
pl: Tekst

en: type
pl: typ

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Owner
pl: Właściciel

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Task
pl: Zadanie

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Undo
pl: Cofnij

en: Date field
pl: Pole daty

en: Redo
pl: Popraw

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Progress
pl: Postęp

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Link field
pl: Pole odnośnika

en: Paragraphs
pl: Akapity
