View gantt (1.0.2) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: On
uk: Увімкнено

en: Date
uk: Дата

en: Links
uk: Посилання

en: - None -
uk: - Немає -

en: Parent
uk: Батько

en: Save
uk: Зберегти

en: Open
uk: Відкрито

en: Views
uk: Види

en: Text
uk: Текст

en: type
uk: тип

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Owner
uk: Власник

en: Calendar
uk: Календар

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Task
uk: Завдання

en: Duration
uk: Тривалість

en: Undo
uk: Скасувати

en: Date field
uk: Поле дати.

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Redo
uk: Повторити

en: Expand
uk: Розкрити

en: Add @type
uk: Додати тип @type

en: Zoom
uk: Збільшення

en: target
uk: ціль

en: Progress
uk: Поступ

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Link field
uk: Поле посилання

en: Edit Task
uk: Редагувати завдання

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Fit
uk: Підігнати

en: Use CDN
uk: Використовувати CDN
