View gantt (1.0.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Date
am: ቀን

en: Parent
am: ወላጅ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: type
am: ዓይነት

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ
