View gantt (1.0.3) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: type
bo: རིགས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Redo
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ

en: Link field
bo: གནས་ཁོངས་ལ་སྦྲེལ་བ
