View gantt (1.0.3) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: On
da: Tilsluttet

en: Date
da: Dato

en: - None -
da: - Ingen -

en: Parent
da: Overordnet element

en: Save
da: Gem

en: Open
da: Åben

en: Text
da: Tekst

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Owner
da: Ejer

en: Calendar
da: Kalender

en: End
da: Slut

en: Task
da: Opgave

en: Duration
da: Varighed

en: Undo
da: Fortryd

en: Date field
da: Datofelt

en: Redo
da: Omgør

en: Expand
da: Udvid

en: Add @type
da: Tilføj @type

en: Progress
da: Fremdrift

en: Collapse
da: Klap sammen

en: Link field
da: Link-felt
