View gantt (1.0.3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Date
fil: Petsa

en: - None -
fil: - Wala -

en: Save
fil: Pangalagaan

en: type
fil: uri

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina
