View gantt (1.0.3) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: On
gl: Activo

en: Date
gl: Data

en: Links
gl: Ligazóns

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Parent
gl: Pai

en: Save
gl: Gardar

en: Open
gl: Aberta

en: Views
gl: Vistas

en: Text
gl: Texto

en: type
gl: tipo

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Owner
gl: Propietario

en: Calendar
gl: Calendario

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Task
gl: Tarefa

en: Duration
gl: Duración

en: Undo
gl: Desfacer

en: Date field
gl: Campo data

en: Redo
gl: Refacer

en: Expand
gl: Despregar

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: Collapse
gl: Pregar
