View gantt (1.0.3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Save
gu: સાચવો

en: Text
gu: લખાણ

en: type
gu: પ્રકાર

en: Task
gu: કાર્ય

en: Duration
gu: સમયગાળો
