View gantt (1.0.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Date
kk: Датасы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: type
kk: түр

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Undo
kk: Қайтару
