View gantt (1.0.3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Date
sl: Datum

en: Parent
sl: starš

en: Save
sl: Shrani

en: Open
sl: Odprto

en: Text
sl: Besedilo

en: type
sl: tip

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Owner
sl: Lastnik

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Expand
sl: Razširi
