View gantt (1.0.3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Date
sq: Data

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Parent
sq: Prindi

en: Save
sq: Ruaj

en: type
sq: lloji

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Undo
sq: Anullo

en: Expand
sq: Shpalos
