View gantt (1.0.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Date
ta: திகதி

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Undo
ta: அ-செய்
