View gantt (1.0.3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Date
te: తేదీ

en: Links
te: లంకెలు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Open
te: తెరువు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: type
te: రకము

en: Duration
te: నిడివి
