View gantt (1.0.3) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: - None -
ug: يوق

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Text
ug: تېكىست

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Redo
ug: قايتىلاش

en: Progress
ug: ماڭغىنى
