View gantt (1.0.3) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: On
vi: Bật

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Links
vi: Các liên kết

en: - None -
vi: - Không -

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Save
vi: Lưu

en: Open
vi: Mở

en: Text
vi: Văn bản

en: type
vi: loại

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Task
vi: Tác vụ

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Undo
vi: Khôi phục

en: Date field
vi: Trường dữ liệu ngày tháng

en: Zoom In
vi: Phóng to

en: Redo
vi: Làm lại

en: Expand
vi: Mở rộng

en: Add @type
vi: Thêm @type

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Progress
vi: Tiến hành

en: Collapse
vi: Thu gọn
