View gantt (1.0.4) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Parent
sr: Надређен

en: Save
sr: Сачувај

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Text
sr: Текст

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну
