View gantt (1.0.5) - en to nl translation catalogue (81 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: - None -
nl: - Geen -

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Save
nl: Opslaan

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Views
nl: Overzichten

en: Text
nl: Tekst

en: days
nl: dagen

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Calendar
nl: Kalender

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Mon
nl: ma

en: Tue
nl: di

en: Wed
nl: wo

en: Thu
nl: do

en: Fri
nl: vr

en: Sat
nl: za

en: Sun
nl: zo

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: description
nl: beschrijving

en: Task
nl: Taak

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: Date field
nl: Datumveld

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Hours
nl: Uren

en: Minutes
nl: Minuten

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Expand
nl: Uitklappen

en: Years
nl: Jaren

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Constraint
nl: Beperking

en: Start time
nl: Vanaf

en: Progress
nl: Voortgang

en: Collapse
nl: Inklappen

en: Link field
nl: Link-veld

en: Time period
nl: Periode

en: Edit Task
nl: Taak bewerken

en: Task type
nl: Taaktype

en: Name field
nl: Naamveld

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Task name
nl: Taaknaam

en: Use CDN
nl: CDN gebruiken

en: Parent number
nl: Oudernummer
